johannez
07-05-2007, 13:52
Super Fight
Roger Gracie defeats John Olav Einemo
Men's Absolute
1st Place: Robert Drysdale
2nd Place Marcelo Garcia
3rd Place: Luis Galvao
4th Place: Cacareco
Women's Absolute
1st Place: Hannette Staack
2nd Place Rosangela Conceicao
3rd Place: Kelly Paul
4th Place: Lana Stefanac
Men's Finals:
Over 99 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Fabricio Werdum
2nd Place Rolles Gracie
3rd Place: Pe De Pano
4th Place: Darren Andy
Under 99 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Xande Ribeiro
2nd Place: Braulio Estima
3rd Place: Robert Drysdale
4th Place: Cacareco
Under 87 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Demian Maia
2nd Place: Flavio Almeida
3rd Place: Romulo Barral
4th Place: Tarsis Humphreys
Under 76 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Marcelo Garcia
2nd Place: Pablo Popovitch
3rd Place: Luis Galvao
4th Place: Mike Fowler
Under 65 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Rani Yahya
2nd Place: Leozinho Vieira
3rd Place: Baret Yoshida
4th Place: Tetsu Suzuki
Women's Semi Finals:
Over 67 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Penny Thomas
2nd Place: Lana Stefanac
3rd Place: Rosangela Conceicao
4th Place: Celita Schultz
Under 67 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Hannette Staack
2nd Place: Kelly Paul
3rd Place: Marloes Coenen
4th Place: Stacy Cartwright
Under 60 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Kyra Gracie
2nd Place: Tara LaRosa
3rd Place: Takayo Hashi
4th Place: Hitomi Akano
Under 55 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Sayaka Shioda
2nd Place: Felicia Oh
3rd Place: Megumi Fujii
4th Place: Bianca Barreto
Roger Gracie defeats John Olav Einemo
Men's Absolute
1st Place: Robert Drysdale
2nd Place Marcelo Garcia
3rd Place: Luis Galvao
4th Place: Cacareco
Women's Absolute
1st Place: Hannette Staack
2nd Place Rosangela Conceicao
3rd Place: Kelly Paul
4th Place: Lana Stefanac
Men's Finals:
Over 99 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Fabricio Werdum
2nd Place Rolles Gracie
3rd Place: Pe De Pano
4th Place: Darren Andy
Under 99 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Xande Ribeiro
2nd Place: Braulio Estima
3rd Place: Robert Drysdale
4th Place: Cacareco
Under 87 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Demian Maia
2nd Place: Flavio Almeida
3rd Place: Romulo Barral
4th Place: Tarsis Humphreys
Under 76 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Marcelo Garcia
2nd Place: Pablo Popovitch
3rd Place: Luis Galvao
4th Place: Mike Fowler
Under 65 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Rani Yahya
2nd Place: Leozinho Vieira
3rd Place: Baret Yoshida
4th Place: Tetsu Suzuki
Women's Semi Finals:
Over 67 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Penny Thomas
2nd Place: Lana Stefanac
3rd Place: Rosangela Conceicao
4th Place: Celita Schultz
Under 67 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Hannette Staack
2nd Place: Kelly Paul
3rd Place: Marloes Coenen
4th Place: Stacy Cartwright
Under 60 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Kyra Gracie
2nd Place: Tara LaRosa
3rd Place: Takayo Hashi
4th Place: Hitomi Akano
Under 55 Kgs - Weight Class Results
1st Place: Sayaka Shioda
2nd Place: Felicia Oh
3rd Place: Megumi Fujii
4th Place: Bianca Barreto